Reference

Sára Svobodová

S Inou jsem spolupracovala od 3. měsíce těhotenství až do porodu. Byla pro mě velkou oporou. Pečovala s láskou a trpělivosti o moji duši i o tělo. Byla pro mě skvělou volbou, pomáhala mi být více v kontaktu se sebou a miminkem a připravit se na porod. Při porodu mi byla 12 hodin po boku a i díky ní to pro mě byl silný a důležitý zážitek. Inu bych doporučila každé ženě, která cítí, že potřebuje v těhotenství oporu a nabít sebevědomí, že porod i mateřství přirozeně zvládne.

Alena Libáňská

S Inou jsme se potkaly na začátku mého třetího trimestru, kdy jsem se plně rozhodla o sebe více pečovat, zrelaxovat a připravit na porod. Bylo to naprosto skvělé rozhodnutí, při všech schůzkách jsem měla pocit, že je o mě láskyplně pečováno, že se i já věnuji sobě a svému miminku. Před porodem jsme spolu prošly seznam porodních přání a vytvořily porodní plan, a tak jsem k porodu přistupovala s klidem a připravená. Při porodu mi byla neuvěřitelnou oporou, její masáž beder byla k nezaplacení (díky Ino!). Její klid, ale zároveň jistota a pevnost mě provázely celým porodem, který proběhl spontánně a bez medikace, přesně tak, jak jsem si vysnila. Potkaly jsme se i po porodu během šestinedělí, kdy jsme měly možnost porod projít a uzavřít. A kromě jiného mě Ina i naučila, jak si svou dcerku navázat do šátku. Každé ženě, která přemýšlí o doprovodu duly, bych Inu doporučila. Její přístup je profesionální, zároveň je Ina velmi citlivá, vnímavá, ale také odhodlaná žena, která pracuje s dvousetprocentním nasazením.

Michaela D.

Děkuji Ince za profesionální přístup a zároveň za jemné a milé vedení při focení, díky němuž jsem se uvolnila a celé focení bylo přirozené a veselé. Výsledné fotky jsou nádherné.